הרצאות

איך רבים נכון – כל הפתרונות לתקשורת זוגית נכונה

וויכוחים או חילוקי דעות תמיד יהיו בין בני זוג, הם טבעיים ושכיחים לגמרי. הדבר החשוב הוא לריב נכון, לדבר נכון, לתת כבוד ובעיקר להראות לילדינו מהו קשר זוגי חזק וטוב. מהי אהבה, חיבה, אושר.  בהרצאה נגלה את רזי התקשורת הזוגית, נלמד מה עושים בשעת ריב ונקבל כלים למניעתו מלכתחילה. 

זוגיות ומיניות לאחר לידה – לא מה שסיפרו לכם

הרצאה זו מיועדת לזוגות לפני/אחרי לידה, נדבר בה על הקשיים שחווים זוגות רבים לאחר לידה, קשיים פיסיים, רגשיים או מיניים שאותם אף אחד לא מספר לנו. נבחן מדוע נוצרים סדקים בזוגיות דווקא בתקופה מרגשת זו ונדבר בגלוי על המתח והלחץ שמצטברים בין בני הזוג והאכזבה שלהם מהציפיות הדדיות שלא התממשו. לבסוף נבין אילו פעולות יש לעשות על מנת לחזק את הקשר ולהפוך את התקופה למאושרת ובטוחה.

זוגיות, בדידות ומיניות בגיל השלישי

ההרצאה מתמקדת בשלושה נושאים עיקריים, זוגיות, בדידות ומיניות. מה קורה לזוגיות שלנו בגילאים המבוגרים, איך אנחנו מתייחסים אליה והיכן ניתן למצוא את האהבה שאולי הלכה לאיבוד. 

בהקשר של בדידות נתייחס לאלמנים או גרושים אשר חווים את הגיל השלישי לבדם ובנושא המיניות נעלה מיתוסים ונושאים שלא מדוברים בדרך כלל בגילאים הללו אך בהחלט נמצאים שם כמו הקושי בקיום יחסי מין, שינה בחדרים נפרדים ונבין מה ניתן לעשות כדי להשאיר את התשוקה והאינטימיות שאנחנו כה כמהים לה.  

ההרצאה מיועדת לבני הגיל השלישי.

זוגיות למרחקים ארוכים

כיום ידוע שגברים ונשים כאחד חווים משבר אמצע חיים בגיל כזה או אחר ואינם יודעים כיצד להתכונן אליו, מה הוא טומן בחובו ואיך הוא משפיע על חייהם האישיים והזוגיים. 

בהרצאה נבחן תופעות פיסיולוגיות, רגשיות או נפשיות שמתחוללות בנו, את השפעתם על הזוגיות, מה ניתן לעשות על מנת לעזור האחד לשנייה לעבור אותו בשלום ואילו פעולות ניתן לבצע בכדי למנוע שחיקה זוגית ולהישאר זוג חזק ומאושר.  

ההרצאה מיועדת לזוגות בגילאי 35-65.

באופן כללי

הקשר הזוגי נחלש במרוץ ההישרדות היומיומי בחיינו. בני זוג כבר לא משקיעים בקשר, הם מאשימים זה את זו בהתנהלות ההורית או הזוגית שלהם וקשה להם לעצור רגע ולהביט. להביט על עצמם, על הצרכים והרצונות שלהם, על בני זוגם. הם שוכחים שבני הזוג אתנו כדי להיות החברים הטובים שלנו ולהגשים מטרה או חלום משותפים ולא כדי להרע לנו.

בהרצאות השונות אני מעלה את חשיבות הקשר הזוגי לערך חיינו, לביטחון העצמי שלנו, לרוגע בחיינו ולצמיחה האישית שלנו. כמו כן מעניקה לכם מגוון כלים לזוגיות מכבדת וטובה המאפשרת חיים טובים ומאושרים ויוצרת משפחתיות חמה וקרקע בטוחה ורגועה לילדינו.

ההרצאות מיועדות לגברים ונשים כאחד.

משך כל הרצאה: כשעה וחצי.

התקשרו לקבלת פרטים: 054-9455660

רוצים להציל את הזוגיות שלכם ולעשות שינוי אמיתי?

השאירו כאן פרטים או התקשרו

054-9455660 - מה שנוח לכם

רוצים להציל את הזוגיות שלכם ולעשות שינוי אמיתי?

השאירו כאן פרטים או התקשרו

054-9455660 - מה שנוח לכם