3 דרכים לחידוש הרומנטיקה

אתם אוהבים, אך הרומנטיקה נשכחה מחוץ למערכת היחסים. החיים... השגרה... בואו להיזכר איך ניתן להתגבר על השחיקה ולחזור להיות רומנטיים.

חידוש הרומנטיקה

לחדש את הרומנטיקה בקשר הזוגי

אתם אוהבים את בני זוגכם אך עם השנים מעט התרחקתם. 
לעיתים בלי סיבה ברורה לעין. השגרה, העומס בבית, הלחץ בעבודה, הילדים, החוגים, ההישרדות היומיומית…

"אנחנו כבר לא יושבים ומדברים בינינו כמו פעם" אומרת לי אורית, "אני כבר לא עוקבת כל-כך אחרי מה שקורה לו בעבודה. הוא סיפר לי את מה שעובר עליו אבל לא ממש הקשבתי ואני לא יודעת איך זה באמת משפיע עליו… "

"האמת שכבר הרבה זמן לא יצאנו ואם יצאנו זה בעיקר עם חברים. מה, רק בשבילנו להזמין בייביסיטר. הילדים עוד קטנים ואין לנו הרבה כסף" מספר לי שי. 
אז זהו! שכן!

העיסוק בענייני השגרה השכיחו את הקדשת הזמן הזוגי. וזה כל-כך חשוב להמשך קיומו של הקשר הזוגי. כשהקשר הזוגי יהיה טוב, רגוע ומאושר, זה יחלחל לכל תחומי החיים. 

3 הדרכים לחידוש הרומנטיקה

1. מפגשים רומנטיים

חוזרים למפגשים שאפיינו את תחילת הקשר ביניכם. מפגשים של שיחות וחוויות שאופייניים רק לכם. 

זה יכול להיות כל דבר שאהבתם שניכם בתחילת הקשר או פעולות חדשות. זה יכול להיות פגישה לילית בים, במסעדה, הליכה רומנטית או ישיבה בבית ללא ניידים ועם תשומת לב רבה זה לזו. לכבות טלוויזיה, להדליק נרות, לפתוח בקבוק יין ולהנות במחיצתו של בן הזוג באווירה שונה מהרגיל.

דרך המפגשים תצליחו לחוות חוויות חדשות, להכיר זה את זו מחדש או טוב יותר, להעניק זמן לקשר שלכם ולהחיות רומנטיקה ותשוקה. חידוש הרומנטיקה הוא דרככם, זה לא יבוא לבד… 

2. החזרת החיבוק והמגע

כן, ממש חיבוק אבל חיבוק של יותר מ- 20 שניות. חיבוק אמיתי עם התכווננות להישאר זה עם זו  כמה רגעים. חיבוק שישקף תמיכה ונתינה ללא מילים. 

החיבוק אמור להכיל את בן הזוג ולתת לו להרגשה שהוא רצוי ואהוב. המשיכו בכך שתחזיקו ידיים או תתחבקו כששניכם צופים בטלוויזיה. תלכו ברחוב יד ביד. 
בארוחות משפחתיות שבו קרוב זה לזו ודמיינו את תחילת הקשר ביניכם בו למגע היתה משמעות מרגשת. 

המפגש הפיסי הזה שנראה כלא מובן, כמביך משהו ושלא ברורה כוונתו – תיוודע לכם לאחר כשבוע ויותר בו תתמידו. פתאום תשתנה הרגשתכם אליו. פתאום תרגישו קצת אחרת וחידוש הרומנטיקה לא ייאחר להגיע. השינוי כלפי בן הזוג מגיע בהדרגה. מומלץ להתחבק ליד הילדים… הם ילמדו על זוגיות דרך הצפייה בכם. 

3. שיחות זוגיות קבועות

כמה זמן מאז ישבתם עם בני הזוג ושאלתם אותם לשלומם. כמה זמן עבר מאז שהיה ביניכם פשוט שיח זוגי אינטימי. הדבר הזה שכביכול מאוד טריוויאלי ואנחנו לא עושים בכלל. אנחנו נגררים לצפייה ממושכת בטלוויזיה או למשחקי מחשב ונייד.

חידוש הרומנטיקה מתחיל בשיח אינטימי וכנה ביניכם. שבו כל ערב למשך חצי שעה והתחילו לדבר.
על מה? על הכלללל….
האם אתם מסופקים מחייכם, אם היתה לכם אפשרות מה הייתם רוצים לשנות, מה באמת קורה בעבודה או עם החברים, איזה תחביב הייתם רוצים לפתח, מה התכניות שלכם לעתיד, מה אתם מאחלים לעצכם ועוד ועוד…

אלו שיחות של היכרות מחודשת את האדם הקרוב לכם. היכרות את נפשו ומהותו. אנחנו משתנים כל הזמן ואם לא נתעדכן – איך נדע?

אנחנו מבזבזים זמן בחיפוש אחר המאהב המושלם, במקום ליצור את האהבה המושלמת (טום רובינס)

לקבוצה סגורה בפייסבוק "זוגיות שכזאת פרק א פרק ב"

לקבלת ניוזלטר שבועי לדרכים לזוגיות מאושרת

לקבלת ניוזלטר שבועי להתנהלות נכונה בפרק ב'

לוידאוטיפים בערוץ היוטיוב שלי

לדף שלי בפייסבוק

פוסטים אחרונים

בגידות

כמה עובדות על בגידות

בגידות שנחשבות כטאבו בכל העולם כמעט, נפוצות מאוד, יוצרות שברון לב והורסות משפחות. האם חייבים להיפרד, להתגרש, או שיש מה לעשות עם זה?

קראו עוד »
מחלת הסרטן

תומכת לחימה במחלת הסרטן

כתומכת לחימה במחלת הסרטן, חוויתי קשייים רגשיים ונפשיים גדולים, דווקא לאחר החלמת בעלי ממחלת הסרטן. דווקא כשהיינו צריכים לשמוח, נפלתי לדיכאון.

קראו עוד »

רוצים להציל את הזוגיות שלכם ולעשות שינוי אמיתי?

השאירו כאן פרטים או התקשרו 054-9455660 – מה שנוח לכם

דילוג לתוכן