הרצאות

הרצאות ייחודיות, מרתקות וחדשניות בנושאי זוגיות ומיניות 

(אפשרות לתיאום הנושא לפי הלקוח)  

 

איך לריב נכון

האם כל הזוגות רבים או שזה רק אצלנו? מדוע אנחנו לא מצליחים להתגבר על הכעס והעצבים ולמה הוויכוחים תמיד חוזרים על עצמם?
אומרים שקונפליקטים דווקא עוזרים לחיזוק מערכת היחסים, האם זה נכון? 
ואיך זוגיות, אהבה ותקשורת מכבדת קשורה לעתיד ילדינו. 

בהרצאה מקיפה, מרתקת ומחדשת זו נבין כל מה שצריך לדעת כדי לתקשר בצורה מכבדת גם בעת מריבה, ויינתנו עצות וכלים רבים למניעת הוויכוח הקולני מלכתחילה.
רק זוגות רבים? גם בסיטואציות מול עובד או מעביד, קולגות לעבודה או אפילו הילדים, יש קונפליקטים ונמצאים בוויכוח סוער. מה עושים שם? תשובות בהרצאה.  

מיניות שכזאת - ממלכת אנגליה ועד הפרחה מכיתה ז'3

אנחנו מסוקרנים ממנה אך מתביישים לדבר עליה. מיניות. מבינים שהקשיים אולי לא התחילו אצלנו אך הם מורכבים, רגישים ונכנסים אתנו לחדר המיטות.

מה ההבדל בין מיניות לאינטימיות ואיך המלוכה הבריטית השפיעה על יחסי המין שלנו. האם זה נכון שלנשים קשה לחוות אורגזמה?
מדוע כולם מסוקרנים ומדברים על מיניות אך בני הזוג לא מצליחים לדבר על זה ביניהם?  והאם אפשר לשלוט על דעיכת אש התשוקה בין בני הזוג לאורך השנים.

בהרצאה אגלה לכם כל מה שלא מספרים לכם על מיניות, אינטימיות והיכולת לחוות אורגזמה…  וכמובן שתצאו עם שלל עצות וארגז כלים מקצועי ורחב להעלאת התשוקה בקשר.

למה המוח שלנו מסרסר בבחירת בני זוגנו


מי הוא אותו סרסור סורר שאחראי לבחירת בני הזוג שלנו ולמה הוא נתן לנו להתאהב דווקא באלו שהפוכים לנו ושעושים לנו את החיים קשים.
איך אפשר לבחור את בני הזוג המתאימים לנו, או לחילופין לקיים מערכת זוגית ארוכת שנים בטוחה ומאושרת גם במהלך זוגיות קיימת.   
מי הם אותם זוגות ש
מצליחים לחיות בזוגיות טובה ומאושרת והאם יש דבר כזה בכלל זוגיות מושלמת?
בואו להכיר את נקודת המפגש בין התת מודע למודע שתשנה את חייכם.   

הרצאה מפתיעה ומרתקת בה נבין מהי המטרה בבחירת בני זוג איתם אנחנו (לרוב) לא מסתדרים.  

זוגיות ומיניות לאחר לידה – לא מה שסיפרו לכם

איך זה שכולם שמחים לקראת התינוק שמגיע ואף אחד לא מזהיר את בני הזוג שזאת הולכת להיות השנה הקשה בחייהם? 
למה כולם עסוקים באיזה חדר ייעצבו לילד ואיזו עגלה יקנו אך לא מדברים על הקשיים הפיסיים, רגשיים ומיניים שיהיו חלק מחיי הזוג בתקופה הקרובה. 
למה אף אחד לא מדריך את הזוג איך לפעול בתקופה מאתגרת זו כדי לעבור אותה כצוות ולא במתח ועצבים. 

בהרצאה אדבר בלי צנזורה על המתח והלחץ שמצטברים בין בני הזוג לאחר לידת התינוק, איך כל אחד מהם חווה את התקופה שלאחר לידה ומדוע הם ממשיכים להתאכזב זה מזו בתקופה יפה שכזו.
לבסוף אתן ארגז כלים רחב היקף לפעולות למניעת התדרדרות הקשר והופעת הלחץ וכמובן גם לחיזוק הקשר ליצירת תקופה מאושרת ובטוחה עבור שני בני הזוג וילדיהם.

זוגיות, בדידות ומיניות בגיל השלישי

ההרצאה מתמקדת בשלושה נושאים עיקריים, זוגיות, בדידות ומיניות.
מה קורה לזוגיות בגיל השלישי, איך החברה מתייחסת אליה והיכן ניתן למצוא את האהבה שאולי הלכה לאיבוד.
איך אלמנים או גרושים חווים את הגיל השלישי לבדם ואיזה מיתוסים יש בנושא מיניות בגיל השלישי. אלו נושאים לא מדוברים בדרך כלל בגילאים הללו, מה מאתגר בהם ואילו דרכי פתרון ניתן לתת (כמו הקושי בקיום יחסי מין ושינה בחדרים נפרדים). 
אספר לכם מה עוד ניתן לעשות כדי להשאיר את התשוקה והאינטימיות שאנחנו כה כמהים לה גם בגיל השלישי. יש חיי אהבה גם בגיל השלישי. 

באופן כללי

הקשר הזוגי נחלש במשך השנים בגלל מרוץ ההישרדות היומיומי בחיינו. אנחנו כבר לא משקיעים בקשר כמו בעבר, אנחנו מאשימים זה את זו בהתנהלות ההורית או הזוגית וקשה לנו לעצור רגע ולהביט. להביט על עצמנו, על הצרכים והרצונות שלנו ועל בני הזוג שלנו.
אנחנו שוכחים שבני הזוג אתנו לא כדי להרע לנו, אלא כדי להיות החברים הטובים שלנו ולהגשים מטרה או חלום משותפים.

האושר והיציבות בקשר הזוגי חשובים ונותנים ערך ושמחה לחיינו. הם מאפשרים לנו להמשיך את מסע החיים עם ביטחון עצמי, רוגע ומאפשרים צמיחה אישית.
בהרצאות אני דואגת לצייד אתכם במגוון כלים ועצות לזוגיות טובה ומאושרת המאפשרת חיים טובים ושלווים ואשר יוצרים משפחתיות חמה וקרקע בטוחה ורגועה לילדיכם.

ההרצאות מיועדות לגברים ונשים כאחד, כחוג בית או הרצאה לארגונים. 

משך כל הרצאה: כשעה וחצי 

אשמח לתת פרטים נוספים: 054-9455660

מה מספרים על ההרצאות שלי 

הלית, היה מרתק! את קלילה, מסקרנת ומעניינת, יודעת המון על זוגיות ונתנה לנו המון טיפים מקסימים לזוגיות מוצלחת. היה ערב כייפי!

 

הלית היקרה, נהניתי מאוד מההרצאה שלך אתמול. היא פתחה לי את הראש ושינתה לי לגמרי נקודות חשיבה. כמו שהרבה זוגות הולכים להדרכת הורים כך אני חושבת שצריך ללכת ולרענן את הזוגיות ולצמוח יחד. ממליצה בחום.

אני מודה לאשתי שהכריחה אותי להגיע ושמח להגיד שהופתעתי מאוד! הרבה זמן לא הייתי בהרצאה מקיפה ויעילה שכזו. נתת לנו כלים רבים שיעזרו לנו להבין האחד את השנייה ובעיקר אני שמח שאשתי סוף סוף תבין אותי 🙂 

הלית היקרה, הייתי בהרצאה שלך לפני יותר משנה ואני עד היום זוכרת אותה ואת הטיפים הנהדרים שלקחתי לחיי הזוגיות שלי. את מנחה רהוטה, סוחפת, מלאת ידע וכלים פרקטיים. היה שווה בהחלט ואת מומלצת ביותר! תודה לך! 

 

הרצאה מעולה! ממש עוררת לי את החשיבה עם המון פניני חכמה ודרך הסתכלות פנימה על הדברים.

 

בעלי ואני מודים לך מאוד, פתחת לנו תובנות חדשות על יחסים בין אישיים, ילדים ובכלל, ואני גאה להגיד שאני כבר מיישמת את הטיפים שלמדתי.

 

הלית, ריגשת אותי אתמול בהרצאה – תודה מקרב לב. נגעת בנקודות בהן הייתי על סף דמעות. באוטו הן כבר ירדו

את מקסימה, אנרגטית, הרצאתך היתה מעניינת, מלמדת ונוצר דיאלוג עם הקהל. שאלתי את האנשים בצאתם מהאולם, הם נהנו ואמרו שבהחלט יאמצו את עצותיך.

תודה לך על הערב הנעים.

 

בכל הזדמנות אני מגיעה להרצאות שלך. לאחרונה, השתתפתי גם בהרצאה על המיניות ומאוד נהניתי. 
את אשה מוארת, אנרגטית, אוהבת ומחוברת לשליחות שלך, מלאת כריזמה, סוחפת, רגישה ובעלת ידע, רעיונות וטיפים פרקטיים לזוגיות מטופחת. לא חייבים להגיע למשבר כדי להגיע אליך, יש לך המון מה לתרום לכל זוג. 

רוצים להציל את הזוגיות שלכם ולעשות שינוי אמיתי?

השאירו כאן פרטים או התקשרו

054-9455660 - מה שנוח לכם

רוצים להציל את הזוגיות שלכם ולעשות שינוי אמיתי?

השאירו כאן פרטים או התקשרו

054-9455660 - מה שנוח לכם