הרצאות

 

איך לריב נכון

וויכוחים או חילוקי דעות תמיד יהיו בין בני זוג, הם טבעיים ושכיחים לגמרי. הדבר החשוב הוא לריב נכון, לדבר נכון, לתת כבוד ובעיקר להראות לילדים מהו קשר זוגי חזק וטוב. מהי אהבה, חיבה, אושר.
בהרצאה מקיפה, מרתקת ומחדשת זו אגלה כל מה שצריך לדעת כדי לתקשר בצורה מכבדת גם כשרבים, אגלה את רזי התקשורת הזוגית, ומה לעשות גם אם נמצאים כבר באמצע הריב. בהרצאה יינתנו עצות וכלים מגוונים ורבים למניעת הריב מלכתחילה.

זוגיות ומיניות לאחר לידה – לא מה שסיפרו לכם

הרצאת חובה לזוגות לפני/אחרי לידה. דווקא בתקופה מרגשת זו נוצרים סדקים ובעיות בקשר הזוגי. השנה הראשונה לאחר לידה היא קריטית עבור הזוגיות. בני הזוג חווים קשיים פיסיים, רגשיים ומיניים שאף אחד לא סיפר להם שיהיו חלק מחייהם ובטח שלא הדריך אותם איך לנהוג בתקופה זו.
בהרצאה אדבר בלי צנזורה על המתח והלחץ שמצטברים בין בני הזוג והאכזבה שלהם מהציפיות הדדיות שלא התממשו. לבסוף אתן ארגז כלים רחב היקף לפעולות לחיזוק הקשר וליצירת התקופה למאושרת ובטוחה עבור שני בני הזוג.

זוגיות, בדידות ומיניות בגיל השלישי

ההרצאה מתמקדת בשלושה נושאים עיקריים, זוגיות, בדידות ומיניות.
מה קורה לזוגיות בגיל השלישי, איך החברה מתייחסת אליה והיכן ניתן למצוא את האהבה שאולי הלכה לאיבוד.
איך אלמנים או גרושים חווים את הגיל השלישי לבדם ואיזה מיתוסים יש בנושא מיניות בגיל השלישי. אלו נושאים לא מדוברים בדרך כלל בגילאים הללו, מה מאתגר בהם ואילו דרכי פתרון ניתן לתת (כמו הקושי בקיום יחסי מין ושינה בחדרים נפרדים). 
אספר לכם מה עוד ניתן לעשות כדי להשאיר את התשוקה והאינטימיות שאנחנו כה כמהים לה גם בגיל השלישי. 

להתאהב מחדש - הסודות לזוגיות ארוכת טווח

זוגות רבים רוצים להמשיך בקשר הזוגי אך מיואשים מהוויכוחים, הקשיים וחילוקי הדעות שנמשכים כבר שנים. החלום שלהם להמשיך לחיות ביחד, לצמוח ולגדול בפן האישי והמשפחתי, ולהנות מהזוגיות.
ידוע כיום, שגברים ונשים כאחד חווים משבר אמצע חיים כבר מגיל 35 ואינם יודעים כיצד להתכונן אליו. הרבה לא יודעים שיש למשבר זה השפעה הרסנית לעתים, על חיי  הזוגיות.

בהרצאה אשתף אתכם בכל סודות הקשר הזוגי המיטיב ואיך ניתן להתקרב זה לזו במקום להילחם. אילו פעולות ניתן לבצע בכדי למנוע שחיקה זוגית, להתגבר ביחד על המשבר האישי ולהישאר זוג חזק ומאושר לאורך שנים.

מין אינטימיות שכזאת - הרצאה קלילה ולא מאיימת ליחידים ולזוגות

 אחד הגורמים שמניעים את הזוגיות היא המיניות והאינטימיות הזוגית (ויש הבדל ביניהן).
בהרצאה תהיה התייחסות לנושאים אינטימיים רבים עליהם לא מדבור בחברות שונות בעולם ובארץ. בנוסף, ננסה לענות על שאלות כמו:
להיכן נעלמו המיניות ויחסי המין עם השנים, איך התרבות נכנסה לחדר המיטות שלנו, 
מדוע בני זוג לא מצליחים לדבר על מיניות, מה ההבדל המיני בין הגבר לאשה ואיך מחזירים את התשוקה לקשר?

בהרצאה אגלה לכם כל מה שלא מספרים לכם על מיניות, אינטימיות והיכולת לחוות אורגזמה…  
תקבלו שלל עצות וארגז כלים מקצועי ורחב להעלאת התשוקה הזוגית 

באופן כללי

הקשר הזוגי נחלש במשך השנים בגלל מרוץ ההישרדות היומיומי בחיינו. אנחנו כבר לא משקיעים בקשר כמו בעבר, אנחנו מאשימים זה את זו בהתנהלות ההורית או הזוגית וקשה לנו לעצור רגע ולהביט. להביט על עצמנו, על הצרכים והרצונות שלנו ועל בני הזוג שלנו.
אנחנו שוכחים שבני הזוג אתנו לא כדי להרע לנו, אלא כדי להיות החברים הטובים שלנו ולהגשים מטרה או חלום משותפים.

האושר והיציבות בקשר הזוגי חשובים ונותנים ערך ושמחה לחיינו. הם מאפשרים לנו להמשיך את מסע החיים עם ביטחון עצמי, רוגע ומאפשרים צמיחה אישית.
בהרצאות אני דואגת לצייד אתכם במגוון כלים ועצות לזוגיות טובה ומאושרת המאפשרת חיים טובים ושלווים ואשר יוצרים משפחתיות חמה וקרקע בטוחה ורגועה לילדיכם.

ההרצאות מיועדות לגברים ונשים כאחד.

משך כל הרצאה: כשעה וחצי עד שעתיים

אשמח לתת פרטים נוספים: 054-9455660

מה מספרים על ההרצאות שלי 

* אני מודה לאשתי שהכריחה אותי להגיע ושמח להגיד שהופתעתי מאוד! הרבה זמן לא הייתי בהרצאה מקיפה ויעילה שכזו. נתת לנו כלים רבים שיעזרו לנו להבין האחד את השנייה ובעיקר אני שמח שאשתי סוף סוף תבין אותי 🙂 

* הלית, היה מרתק! את קלילה, מסקרנת ומעניינת, יודעת המון על זוגיות ונתנה לנו המון טיפים מקסימים לזוגיות מוצלחת. היה ערב כייפי!

* הלית היקרה, נהניתי מאוד מההרצאה שלך אתמול. היא פתחה לי את הראש ושינתה לי לגמרי נקודות חשיבה. כמו שהרבה זוגות הולכים להדרכת הורים כך אני חושבת שצריך ללכת ולרענן את הזוגיות ולצמוח יחד. ממליצה בחום.

* הרצאה מעולה! ממש עוררת לי את החשיבה עם המון פניני חכמה ודרך הסתכלות פנימה על הדברים.

* בעלי ואני מודים לך מאוד, פתחת לנו תובנות חדשות על יחסים בין אישיים, ילדים ובכלל, ואני גאה להגיד שאני כבר מיישמת את הטיפים שלמדתי.

רוצים להציל את הזוגיות שלכם ולעשות שינוי אמיתי?

השאירו כאן פרטים או התקשרו

054-9455660 - מה שנוח לכם

רוצים להציל את הזוגיות שלכם ולעשות שינוי אמיתי?

השאירו כאן פרטים או התקשרו

054-9455660 - מה שנוח לכם