המלצות

לקוחות מספרים

זוגות בטיפול:

הלית היקרה, באחד מהמפגשים ישבת אתנו ונתת לנו לחשוב על הבית שאנחנו רוצים שיהיה לנו. השינוי שעברנו בקשר בינינו נראה לפי הערכים והציפיות שכתבנו אז. חלק גדול ממה שכתבנו כבר מתגשם. אנחנו קרובים ואוהבים ומשוחחים על מה שמפריע במקום להתנתק.
חשוב לשנינו הזמן המשותף יחד, אנחנו מפנקים האחד את השניה, כל אחד לפי היכולת שלו. ההרגשה היא שאנחנו צומחים ותומכים זה בזו. תודה רבה מכל הלב.

הלית היקרה, אנחנו שמחים שאת בחיינו ומודים לך שאת שם בשבילנו.
הליווי שלך מאפשר לנו את המסע אל עצמנו והרבה גילויים חדשים נפרשים לפנינו.
תודה על החכמה והרגישות וההקשבה שלך. מאחלים שתשתמשי בהם כדי לעזור לעוד הרבה אנשים שקשה להם.
אוהבים מאוד.

הקשר בינינו מהמם. אין ספק שהכניסה של הילד שינתה הרבה אך למרות שיש פה ושם חילוקי דעות וויכוחים אנחנו מצליחים באמצעות שיח לפתור אותם. משתדלים מאוד לנהל שיח בערבים באופן יומי יחד עם ארוחת ערב שנינו כשהתינוק ישן. בזכותך הבעיות הפכו לשיח והבנה שחשוב לדבר עליהם.

הי, אנחנו בסדר גמור, עובדים על הזוגיות יום יום. טוב לנו יחד, יש לנו הרבה זמן איכות, אנחנו מדברים בפתיחות ואוהבים. כמו בכל קשר יש ימים טובים יותר ופחות אך אנחנו במקום טוב. תודה רבה, לא שוכחים אותך.

(המלצה מזוג שלא מפסיק לפרגן לי ברשתות החברתיות): תמיד אני אומרת לכולם, החיים שלי מתחלקים ללפני הלית ואחרי.
מעבר לשינוי ה-פשוט מטורף בזוגיות שלנו שינית את התפיסה שלנו ואת הראייה שלנו כלפי כל אדם, הילדים שלנו וסיטואציות בחיים.
את צריכה להיות במימון ממשלתי😄 מדהימה

הלית היקרה, למדנו דרכך על העולם השונה של בני הזוג. על נתינת הערכות ופרגונים במקום ציפיות ומלחמות. למדנו לדבר בצורה גלויה שפוגשת אותנו ולא פוגעת בנו.
היית מכילה מאוד, מבינה את שנינו ולא שיפוטית.
מפתיעה היתה הדרך של לדבר על הדברים הטובים בנו בהתחלה ולא לקפוץ ישר למים.
הצלחנו להתגבר על משבר גדול מבחינתנו ורכשנו כלים רבים להמשך הדרך.
תודה רבה מקרב לב.

היום אני לפתע הבנתי שלא סתם הרגשתי שאת המטפלת שלי כי ניסיתי כמה בעבר בהמלצות של אחרים ולא התמדתי ופה אני מרגישה שאני מחכה לכל מפגש, שאת מעניינת ומאתגרת אותי בידע שלך ונעימה לי לאוזן.
אני כל-כך שמחה שמצאתי אותך ויותר שמחה שהאמנתי בעצמי ובאינסטינקטים שלי שאני גם יכולה להצליח במשהו שאני מחליטה ולא לפקפק בעצמי.

אפשר להתגרש בטוב:

הלית, את מקצועית מאוד וחשוב מכך את יודעת לנהל ולהוביל את הלקוחות שלך למקום בו הצלחנו לנהל שיח בצורה נכונה. ידעת להעביר לנו מסרים בצורה מדהימה.

למדנו על הרגשות שלנו וכיצד לדבר עליהם. למדנו על עצמנו דברים חשובים והאחד על השניה. למדנו איך להתייחס האחד לשניה ואיך לשפר את עצמנו באופן אישי. למדנו להקשיב זה לזה מתוך המקום של השני ולנסות להבין את ההיגיון של השני.

את מקסימה, נעימה וחכמה. כייף ללמוד ממך. אין ספק שבזוגיות הבאה שלנו אנחנו נגיע אליך עם בני הזוג שלנו כדי לדעת להתנהל בצורה נכונה.

תודה רבה לך על העזרה.

טיפול פרטני:

הלית, לא יכולתי לבקש לי יועצת טובה ממך. את נעימה וקשובה, יש בך משהו מרגיע ומנחם ובכל שיחה עמך יצאתי מחוזקת ועם הרבה חומר למחשבה.

שיטת הטיפול היתה לי טובה, בדרכך הרכה והנעימה ומאידך לא מוותרת. כשנתת לי את המראה מול הפנים ההתמודדות היתה קשה. למדתי להעריך את עצמי, להסתכל על שני הצדדים של המטבע, ללמוד מהעבר ולקבל אותו, לחשוב בהיגיון, לזהות דפוסי התנהגות שלא טובים לי ולסלק מחשבות שלא טובות לי.  בהתחלה צד אחד שלי מנע ממני מלבוא כי פחדתי לפתוח את הדברים שלוו עם הרבה כאב ובכי, אך צד חזק מזה היה להתמודד וללמוד דרכך על עצמי ובעיקר על הזוגיות שהיתה לי, לדעת מה היה נכון ומה פחות ומה לחפש בעתיד. עכשיו אני יוצאת ממך עם חיוך על הפנים ולא בכי, מחוזקת מתמיד עם ראש על הכתפיים, יודעת מה אני שווה ומה אני רוצה בחיים בכלל ובפרט בזוגיות.

תודה לך על הכל, נהניתי ובעיקר למדתי מכל מפגש אתך.

המלצות מהרצאות:

הלית היקרה, הייתי בהרצאה שלך לפני יותר משנה ואני עד היום זוכרת אותה ואת הטיפים הנהדרים שלקחתי לחיי הזוגיות שלי. את מנחה רהוטה, סוחפת, מלאת ידע וכלים פרקטיים. היה שווה בהחלט ואת מומלצת ביותר! תודה לך! 

את מקסימה, אנרגטית, הרצאתך היתה מעניינת, מלמדת ונוצר דיאלוג עם הקהל. שאלתי את האנשים בצאתם מהאולם, הם נהנו ואמרו שבהחלט יאמצו את עצותיך.

תודה לך על הערב הנעים.

בעלי ואני מודים לך מאוד, פתחת לנו תובנות חדשות על יחסים בינאישיים, ילדים ובכלל, ואני גאה להגיד שאני כבר מיישמת את הטיפים שלמדתי.

הלית, ריגשת אותי אתמול בהרצאה – תודה מקרב לב. נגעת בנקודות בהן הייתי על סף דמעות. באוטו הן כבר ירדו

האמת שבאנו למרות שהזוגיות שלנו הכי טובה שיש וחזרנו הביתה עם הרבה מאוד תובנות לשיפור – תודה גדולה!

אני מודה לאשתי שהכריחה אותי להגיע ושמח להגיד שהופתעתי מאוד! הרבה זמן לא הייתי בהרצאה מקיפה ויעילה שכזו. נתת לנו כלים רבים שיעזרו לנו להבין האחד את השניה ובעיקר אני שמח שאשתי סוף סוף תבין אותי.

תודה רבה לך על ערב חווייתי, מצחיק ומעשיר. נהנינו מאוד ומקווים להרצאות נוספות בהמשך

הלית היקרה, נהניתי מאוד מההרצאה שלך אתמול. היא פתחה לי את הראש ושינתה לי לגמרי נקודות חשיבה. כמו שהרבה זוגות הולכים להדרכת הורים כך אני חושבת שצריך ללכת ולרענן את הזוגיות ולצמוח יחד. ממליצה בחום

הייתי בהרצאה של הלית, היה מרתק! הלית קלילה, מסקרנת ומעניינת, יודעת המון על זוגיות ונתנה לנו המון טיפים מקסימים לזוגיות מוצלחת. היה ערב כייפי!

המלצות על הניוזלטר השבועי שלי:

בוקר טוב לך, לפרגן צריך גם לך… אני תמיד נהנית לקרוא את המסרים שלך. שמחה שהצטרפתי. חלקם הגדול נוגעים לקשיים האישיים שלי ומלאים עצות. יישר כח.

מוי לייק, נהנית מאוד לקרוא את המאמרים השבועיים שלך ובחלקם מיישמת.

הי הלית, אני נהנית לקרוא את התכנים שלך כי אני מרגישה שם מובנת. כאילו הדברים כתובים עלי , לפחות בחלקם. מורכבות הזוגיות באה לידי ביטוי בכתיבה שלך וגם ההמלצות, הטיפים והתובנות שאני לוקחת כל שבוע. תודה רבה לך והמשך הצלחה 

רוצים להציל את הזוגיות שלכם ולעשות שינוי אמיתי?

השאירו כאן פרטים או התקשרו

054-9455660 - מה שנוח לכם

רוצים להציל את הזוגיות שלכם ולעשות שינוי אמיתי?

השאירו כאן פרטים או התקשרו

054-9455660 - מה שנוח לכם