המלצות

לקוחות מספרים

זוגות שסיימו טיפול בעבר:

הלית היקרה, באחד מהמפגשים ישבת אתנו ונתת לנו לחשוב על הבית שאנחנו רוצים שיהיה לנו. השינוי שעברנו בקשר בינינו נראה לפי הערכים והציפיות שכתבנו אז. חלק גדול ממה שכתבנו כבר מתגשם. אנחנו קרובים ואוהבים ומשוחחים על מה שמפריע במקום להתנתק.
חשוב לשנינו הזמן המשותף יחד, אנחנו מפנקים האחד את השניה, כל אחד לפי היכולת שלו. ההרגשה היא שאנחנו צומחים ותומכים זה בזו. תודה רבה מכל הלב.

הקשר בינינו מהמם. אין ספק שהכניסה של הילד שינתה הרבה אך פה ושם חילוקי דעות וויכוחים אך מצליחים באמצעות שיח לפתור. משתדלים מאוד לנהל שיח בערבים באופן יומי יחד עם ארוחת ערב שנינו כשאיתן ישן. בזכותך הבעיות הפכן לשיח והבנה שחשוב לדבר עליהם.

הי, אנחנו בסדר גמור, עובדים על הזוגיות יום יום. טוב לנו יחד, יש לנו הרבה זמן איכות, אנחנו מדברים בפתיחות ואוהבים. כמו בכל קשר יש ימים טובים יותר ופחות אך אנחנו במקום טוב. תודה רבה, לא שוכחים אותך.

הלית היקרה, למדנו דרכך על העולם השונה של בני הזוג. על נתינת הערכות ופרגונים במקום ציפיות ומלחמות. למדנו לדבר בצורה גלויה שפוגשת אותנו ולא פוגעת בנו.
היית מכילה מאוד, מבינה את שנינו ולא שיפוטית.
מפתיעה היתה הדרך של לדבר על הדברים הטובים בנו ולא לקפוץ ישר למים.
הצלחנו להתגבר על משבר גדול מבחינתנו ורכשנו כלים רבים להמשך הדרך.
תודה רבה מקרב לב.

זוג שביקש להתגרש בטוב:

הלית, את מקצועית מאוד וחשוב מכך את יודעת לנהל ולהוביל את הלקוחות שלך למקום בו הצלחנו לנהל שיח בצורה נכונה. ידעת להעביר לנו מסרים בצורה מדהימה.

למדנו על הרגשות שלנו וכיצד לדבר עליהם. למדנו על עצמנו דברים חשובים והאחד על השניה. למדנו איך להתייחס האחד לשניה ואיך לשפר את עצמנו באופן אישי. למדנו להקשיב זה לזה מתוך המקום של השני ולנסות להבין את ההיגיון של השני.

את מקסימה, נעימה וחכמה. כייף ללמוד ממך. אין ספק שבזוגיות הבאה שלנו אנחנו נגיע אליך עם בני הזוג שלנו כדי לדעת להתנהל בצורה נכונה.

תודה רבה לך על העזרה.

לקוחה בטיפול זוגי:

היום אני לפתע הבנתי שלא סתם הרגשתי שאת המטפלת שלי כי ניסיתי כמה בעבר בהמלצות של אחרים ולא התמדתי ופה אני מרגישה שאני מחכה לכל מפגש, שאת מעניינת ומאתגרת אותי בידע שלך ונעימה לי לאוזן.
אני כל-כך שמחה שמצאתי אותך ויותר שמחה שהאמנתי בעצמי ובאינסטינקטים שלי שאני גם יכולה להצליח במשהו שאני מחליטה ולא לפקפק בעצמי.

ייעוץ בטיפול פרטני:

הלית, לא יכולתי לבקש לי יועצת טובה ממך. את נעימה וקשובה, יש בך משהו מרגיע ומנחם ובכל שיחה עמך יצאתי מחוזקת ועם הרבה חומר למחשבה.

שיטת הטיפול היתה לי טובה, בדרכך הרכה והנעימה ומאידך לא מוותרת. כשנתת לי את המראה מול הפנים ההתמודדות היתה קשה. למדתי להעריך את עצמי, להסתכל על שני הצדדים של המטבע, ללמוד מהעבר ולקבל אותו, לחשוב בהיגיון, לזהות דפוסי התנהגות שלא טובים לי ולסלק מחשבות שלא טובות לי.  בהתחלה צד אחד שלי מנע ממני מלבוא כי פחדתי לפתוח את הדברים שלוו עם הרבה כאב ובכי, אך צד חזק מזה היה להתמודד וללמוד דרכך על עצמי ובעיקר על הזוגיות שהיתה לי, לדעת מה היה נכון ומה פחות ומה לחפש בעתיד. עכשיו אני יוצאת ממך עם חיוך על הפנים ולא בכי, מחוזקת מתמיד עם ראש על הכתפיים, יודעת מה אני שווה ומה אני רוצה בחיים בכלל ובפרט בזוגיות.

תודה לך על הכל, נהניתי ובעיקר למדתי מכל מפגש אתך.

זוג שעדיין נמצא בתהליך טיפול:

הלית היקרה, אנחנו שמחים שאת בחיינו להודות לך שאת שם בשבילנו.
הליווי שלך מאפשר לנו את המסע אל עצמנו והרבה גילויים חדשים נפרשים לפנינו.
תודה על החכמה והרגישות וההקשבה שלך. מאחלים שתשתמשי בהם כדי לעזור לעוד הרבה אנשים שקשה להם.
אוהבים מאוד.

המלצות מהרצאות:

הייתי בסדנא של הלית, היה מרתק! הלית סיפרה לנו על המוח הגברי והנשי, על זוגיות בכלל ונתנה לנו המון טיפים מקסימים לזוגיות מוצלחת. היה ערב כייפי!

את מקסימה, אנרגטית, הרצאתך היתה מעניינת, מלמדת ונוצר דיאלוג עם הקהל. שאלתי את האנשים בצאתם מהאולם, הם נהנו ואמרו שיאמצו משהו מעצותיך.

תודה לך על הערב הנעים.

הלית, ריגשת אותי אתמול בהרצאה – תודה מקרב לב. נגעת בנקודות בהן הייתי על סף דמעות. באוטו הן כבר ירדו

האמת שבאנו למרות שהזוגיות שלנו הכי טובה שיש וחזרנו הביתה עם הרבה מאוד תובנות לשיפור – תודה גדולה!

תודה רבה לך על ערב חווייתי, מצחיק ומעשיר. נהנינו מאוד ומקווים להרצאות נוספות בהמשך

הלית היקרה, נהניתי מאוד מההרצאה שלך אתמול. היא פתחה לי את הראש ושינתה לי לגמרי נקודות חשיבה. כמו שהרבה זוגות הולכים להדרכת הורים כך אני חושבת שצריך ללכת ולרענן את הזוגיות ולצמוח יחד. ממליצה בחום

המלצות על הניוזלטר השבועי שלי:

בוקר טוב לך, לפרגן צריך גם לך… אני תמיד נהנית לקרוא את המסרים שלך. שמחה שהצטרפתי. יישר כח.

מוי לייק, נהנית מאוד לקרוא את המאמרים השבועיים שלך ובחלקם מיישמת.

הלית היקרה, המון תודה על הידע הרב וחכמת החיים שאת מעניקה לנו ברוחב לב ובאהבה רבה.

רוצים להציל את הזוגיות שלכם ולעשות שינוי אמיתי?

השאירו כאן פרטים או התקשרו

054-9455660 - מה שנוח לכם

רוצים להציל את הזוגיות שלכם ולעשות שינוי אמיתי?

השאירו כאן פרטים או התקשרו

054-9455660 - מה שנוח לכם