המלצות

לקוחות מספרים

ייעוץ זוגי: 

הלית היקרה, רצינו להודות לך מכל הלב על הטיפול המסור שלך בי באופן אישי, בבן זוגי ובזוגיות שלנו. אני מודה לך מאוד על הכל.
לימדת אותי דברים מאוד חשובים, דברים שבאמת הארת בי ואני חווה את הטיפול אצלך כטיפול מוצלח ועוזר, מרגישה שעברתי שינוי עם עצמי. הגענו אליך לאחר משבר עמוק ביחסים הזוגיים שלנו, היינו עך סף פרידה. השיחות איתך עזרו לנו לשקם את הקשר הזוגי. בשיחות איתנו גילית רגישות, מקצועיות וסבלנות רבה כלפניו. 
גם שכבר הרמנו ידיים, לא וויתרת עלינו, נטעת בנו תקווה שאנחנו יכולים להתגבר על הכעסים והמריבות. 
עזרת לנו להבין אחד את השני טוב יותר ולהבין מדוע נקלענו למשבר. אצלך רכשנו כלים כיצד להתמודד עם מצבים קשים ולשפר את התקשורת בינינו. 
אין לנו ספק שללא הטיפול אצלך, היום לא היינו ביחד ומשפחתנו היתה מתפרקת. תודה לך על הכל. 

הגענו אליך לאחר 2 ניסיונות אצל מטפלים אחרים. גילינו אצלך דרך טיפול שונה מאחרים, אימון ממוקד וטכניקות יעילות כדי לראות איך הצד השני תופס את המציאות ושזאת לא מלחמה אלא הרבה פעמים אי הבנות והנחות ופרשנויות שאנחנו עושים עם עצמנו. מצאנו אצלך דרך חדשה לראות את עצמנו ואת הזוגיות שלנו ולהתגבר על הקשיים. אנחנו שמחים שניסינו שוב ושוב ולא התייאשנו עד שמצאנו אותך. 

הכי פשוט: את מקצועית וממש כייף לעבור איתך תהליך מורכב שכזה. 

תודה הלית, אנחנו ממשיכים את מסע חיינו עם כלים חדשים, כוח להתמודד עם רצון לעשות טוב האחד לשני, ובעיקר – עם עיניים ונקודות השקפה שלא היו לנו קודם. 
מודים לך מאוד ושמחים שאת בדיוק ממש איך שאת. בעינינו את מקסימה וגם מקצועית וזה שילוב מנצח.
הרבה הרבה תודה שהעברת אותנו תהליך לא פשוט בכלל באופן כל-כך עדין וידידותי ולא כואב… תודה הלית 

הלית היקרה, באחד מהמפגשים ישבת אתנו ונתת לנו לחשוב על הבית שאנחנו רוצים שיהיה לנו. השינוי שעברנו בקשר בינינו נראה לפי הערכים והציפיות שכתבנו אז. חלק גדול ממה שכתבנו כבר מתגשם. אנחנו קרובים ואוהבים ומשוחחים על מה שמפריע במקום להתנתק.
חשוב לשנינו הזמן המשותף יחד, אנחנו מפנקים האחד את השניה, כל אחד לפי היכולת שלו. ההרגשה היא שאנחנו צומחים ותומכים זה בזו. תודה רבה מכל הלב.

הלית היקרה, אנחנו שמחים שאת בחיינו ומודים לך שאת שם בשבילנו.
הליווי שלך מאפשר לנו את המסע אל עצמנו והרבה גילויים חדשים נפרשים לפנינו.
תודה על החכמה והרגישות וההקשבה שלך. מאחלים שתשתמשי בהם כדי לעזור לעוד הרבה אנשים שקשה להם.
אוהבים מאוד.

הגענו אליך לאחר משבר בגידה ובלעדיך לא היינו היכן שאנחנו היום. לולא ההדרכה שלך לא היינו מגיעים לדרך שבה אנחנו נמצאים, שיש בינינו רוגע ושלווה למרות הלחצים של חיי היומיום.
הגענו אליך לאחר המלצות, ואם בעבר לא האמנו בטיפול זוגי כי לא ידענו מה זה, אפשר להגיד שהיום אנחנו מבינים שזה לא רק טיפול זוגי אלא ממש ברמה האישית, צמיחה אישית.
אפשרת לנו לגלות על עצמנו איך הדברים הקטנים שמלווים אותנו כל חיינו, יש להם השפעה גדולה בזוגיות. איך דפוסי הגנה שלנו לפעמים מכבידים על הקשר. גם  הבנו את ערכה של ההערכה וחשיבות ההסתכלות החיובית על בני הזוג ועל הזוגיות.
הצלחנו להבין את עצמנו ואת ההתנהלות שלנו בזוגיות, לשפר את עצמנו וליצור רוגע ושקט במערכת היחסים שלנו.  

אני תמיד אומרת לכולם, החיים שלי מתחלקים ללפני הלית ואחרי.
מעבר לשינוי ה-פשוט מטורף בזוגיות שלנו שינית את התפיסה שלנו ואת הראייה שלנו כלפי כל אדם, הילדים שלנו וסיטואציות בחיים.
את צריכה להיות במימון ממשלתי😄 מדהימה (להמלצה המפורטת שלהם מוזמנים ללחוץ כאן
ייעוץ זוגי מבחינתנו הוא לא בושה, הוא גאווה. שמספיק אכפת לנו כדי להילחם, ללמוד ולהצליח. זוגיות זו עבודה וקשה, מי שלא ישקיע בה ויחפש להשתפר תמיד פשוט לא יחזיק מעמד…
אוהבים אותך מלא

הקשר בינינו מהמם. אין ספק שהכניסה של הילד שינתה הרבה אך למרות שיש פה ושם חילוקי דעות וויכוחים אנחנו מצליחים באמצעות שיח לפתור אותם. משתדלים מאוד לנהל שיח בערבים באופן יומי יחד עם ארוחת ערב שנינו כשהתינוק ישן. בזכותך הבעיות הפכו לשיח והבנה שחשוב לדבר עליהם.

הפגישות איתך זיכו אותנו בהכרת מצולות הנפש האחד של השניה. בהדרכתך המדוייקת והעדינה עזרת לנו להיות שם ביחד ולראות את הטוב. ברכה גדולה מאוד. מאז התהליך, משהו נפתח בשנינו ואנחנו הרבה יותר קשובים זה לזו ומעריכים ו"רואים" ומרגישים "נראים".
אני מרגישה הרבה יותר הכרת תודה ממה שאפשר לכתוב. על אף חוסר ההסכמות, שהן טבעיות בכל קשר זוגי, אני כבר תמיד מסתכלת על הדברים מזווית אחרת. יותר מקבלת שעומד מולי אדם אחר ממני. מוזר שזה לא ברור מההתחלה, בסה"כ לא נולדנו כאדם אחד. 
תודה רבה לך.  

רציתי לשתף אותך שאנחנו עובדים על הזוגיות יום יום. טוב לנו יחד, יש לנו הרבה זמן איכות, אנחנו מדברים בפתיחות ואוהבים. כמו בכל קשר יש ימים טובים יותר ופחות אך אנחנו במקום טוב. תודה רבה, לא שוכחים אותך.

הלית, הגענו אליך לאחר כמה שנים של זוגיות, ולמרות שהזוגיות היתה טובה יחסית (עם עליות ומורדות), בריבים לא הצלחנו לתקשר ולגעת אחד בשניה.
זה הרגיש כמו בית משפט, שכל אחד חייב לטעון את הצד שלו ולא מקשיב בכלל לצד השני.
ברוב נועם, חכמה, ועם הרבה מאד מאד ידע, חשפת אותנו לשיטת האימאגו.
תרגלת אתנו ביחד את העקרונות ולמדנו לתקשר את הדברים בצורה רגועה ושקולה.
בעיקר למדנו להקשיב.
מעבר לזה, במהלך התרגולים האלה, הובלת אותנו לקילוף שכבות הגנה וכאב שכל אחד מאתנו סחב לאורך השנים, ועזרת לנו להכיל ולהכיר בכאב הזה ובגורמים לו.
כמובן שהכל תרם לשיפור עצום בזוגיות שלנו ובתקשורת ביננו.
אני מרגיש שזו מתנה לחיים, אחת מההשקעות החשובות בזוגיות שלנו, ממליץ בחום על השיטה ובעיקר עליך. זה יכול ממש לשנות חיים.

היום אני לפתע הבנתי שלא סתם הרגשתי שאת המטפלת שלי כי ניסיתי כמה בעבר בהמלצות של אחרים ולא התמדתי ופה אני מרגישה שאני מחכה לכל מפגש, שאת מעניינת ומאתגרת אותי בידע שלך ונעימה לי לאוזן.
אני כל-כך שמחה שמצאתי אותך ויותר שמחה שהאמנתי בעצמי ובאינסטינקטים שלי שאני גם יכולה להצליח במשהו שאני מחליטה ולא לפקפק בעצמי.

הלית היקרה, אין ספק שאת קוסמת. הבאת אותנו ממצב של שניה לפני גירושין – לשלום בית. 
הוצאת אותנו מהמשבר הכי גדול שיכול להיות בין בני זוג, לדעתי. את מדהימה ואני אמליץ עליך לכל אחד. 
אנחנו מעריכים את מה שעשית עבורנו. לא דמיינתי שנצליח להגיע למצב שאנחנו נמצאים בו היום: יוצאים, מבלים, מחייכים והכי חשוב – מדברים על הכל. 
את היית העוגן שלי לצלוח כל שבוע מבלי לעזוב הכל ולהישבר. 

הלית היקרה, אנחנו נשואים 30 שנה ולא העלינו בדעתנו שחיינו הזוגיים יכולים להשתפר עד כדי כך
תודה על הכלי הנפלא מאין כמותו שהענקת לנו. 
חבל שלא הגענו אליך לפני עשרים שנים. 
מזל שהגענו כעת. אנחנו יודעים שתמיד נוכל למצוא בך עוגן. 

הלית היקרה, למדנו דרכך על העולם השונה של בני הזוג. על נתינת הערכות ופרגונים במקום ציפיות ומלחמות. למדנו לדבר בצורה גלויה שפוגשת אותנו ולא פוגעת בנו.
היית מכילה מאוד, מבינה את שנינו ולא שיפוטית.
מפתיעה היתה הדרך של לדבר על הדברים הטובים בנו בהתחלה ולא לקפוץ ישר למים.
הצלחנו להתגבר על משבר גדול מבחינתנו ורכשנו כלים רבים להמשך הדרך.
תודה רבה מקרב לב.

אני רוצה לשתף אותך שבלי קשר לייעוץ הזוגי שאנחנו עוברים, אני עוברת פה תהליך אישי לגמרי שלי. ממקום שלא מדבר ופוחד לשתף הפכתי להיות אדם אחר, לפחות מול בן זוגי. אני משתפת, מדברת, לא מסתירה או מסתתרת. בעיקר מתחילה להבין את עצמי ואת החסמים שלי ואיך זה משפיע על הקשר בינינו. תודה לך

המלצות מסדנת הזוגות – "ריסטרט זוגי":

חוויה של סדנה! סדנה לזוגות בהנחיית הלית ורן בשיטת האימגו מומלצת לכל זוג שרוצה זוגיות משודרגת ומאושרת

אני בהחלט הולך להביא לסדנה הזאת את הילדים הבוגרים שלי עם בני זוגם! חובה לצעירים!!! 

הגענו אוהבים ויצאנו מאוהבים!!!!
חוויה ממלאת ומעמיקה  מאוד. אני פשוט מרגישה וואוווווו, שמילים לא יספיקו להביע את הרגש. הגענו לסדנה לשמוע וללמוד ויצאנו סקרנים לעולם הקסום של הזוגיות שלנו וסקרנים לגבי עולמנו שלנו. 

המרחב והתמיכה שאפשרתם בסדנה – דרך ההדהוד של שיתוף הפעולה וההבנה והמקצועיות שלכם, אפשרה הזדמנות נדירה ויקרה להביא את עצמנו בכנות ובביטחה, ולחוות חוויה מקרבת ומעצימה. 

הסדנה מעולה! מעבר לאיכות התכנים היה נעים לשמוע את הלית ורן שמביאים את עקרונות האימגו בצורה מאוד עמוקה.
מעבר לידע, הצלחתי לקבל הרבה ניואנסים והבנה ברמה גבוהה יותר מסדנאות שהייתי בעבר.

סדנה מופלאה ומדהימה, מרתקת ומאתגרת. מומלצת בכל גיל ומערכת יחסים. 

רן והלית יודעים להוביל את הזוגיות לעומקים ולעבודה זוגית מופלאה, תוך כדי מתן כלים פרקטיים.

סדנה מעשירה מאוד. ממליצה מאוד לפתוח את הראש ולעבור את החוויה הזוגית בצורה אחרת, וגם למדתי לא לקחת כלום כמובן מאליו. 

רן והלית הם הזוג להעביר את הסדנה. הם מביאים איתם אנרגיה זורמת ומודל ליישום עקרונות האימגו ובכך מאפשרים מקום וביטחון לכולם. העברת והנחיית המידע נעשית באופן פשוט וקל ליישום. 

יצאתי מהסדנה עם הרגשת שחרור! האווירה היתה טובה ומכילה, מאפשרת ותומכת, ולמדתי על עצמי ועל בן זוגי המון דברים! הסדנה יצרה אצלי תובנות חדשות לגבי תקשורת זוגית. למדתי שוב עד כמה חשוב לטפח את הזוגיות ומה מדויק לנו יותר. תודה! 

סדנה מחברת וחזקה, שיוצאים ממנה עם כלים חדשים לזוגיות עמוקה יותר. הסדנה מתאימה לכל גיל. דרככם למדנו על עצמנו כזוג דברים שאיכשהו נדחקו ולא דוברו מעולם. ממליצה עליכם בחום כמנחים ובאופן העברת התוכן והסימולציות והשיטה. 

המרחב והתמיכה שאפשרתם בסדנה – דרך ההדהוד של שיתוף הפעולה וההבנה והמקצועיות שלכם, אפשרה הזדמנות נדירה ויקרה להביא את עצמנו בכנות ובביטחה, ולחוות חוויה מקרבת ומעצימה." נ.ס.

זוג משמיים, מנחים לחיים מאושרים בשניים" תודה על שנתתם לי תחושה של מסוגלות לדבר ולהעמיק בנושאים שלא דוברו עד היום, באופן שונה, מכיל ומתוך הבנת הרגש. תודה על הכלים המשמעותיים לשיח אמיתי וכנה.

חוויה עוצמתית ומרגשת ביותר, לא תיארתי לעצמי שהיא תוציא כל-כך הרבה דברים חדשים בזוגיות שלנו! הסדנה מאפשרת לזוגות להיות שמחים ומאושרים יותר, מה שתורם לסביבה שלהם ובעיקר לילדיהם! חשוב מאוד! 

הסדנה היא חוויה מתקנת מעצמה. יוצרת זוגיות קרובה ורגועה. זוג המנחים הוא פשוט זוג מנצח. הסדנה מתאימה לכולםםםםםם, גם לזוגות עמונו, שיש להם זוגיות טובה מלכתחילה.

היה מרגש ומצויין! העמקתי בהרבה דברים קודמים שידעתי אך הסדנה עזרה לי להעמיק עוד,  וגם למדתי דברים מעניינים על הזוגיות שלא ידעתי קודם.

סיפור של רן והלית מאוד נוגע ללב והצורה שבה הם נותנים דוגמאות על חייהם המשותפים, מעוררת הזדהות ומאוד מקלה על הסיטואציה". 

מומלץ בהחלט, הזדמנות לגדול בקשר תוך מספר ימים. פנינה מיטיבה הרבה יותר מכל בילוי או סופ"ש בחו"ל. כולם זקוקים לסדנה הזאת בחייהם!

זוג שהתגרש בטוב:

הלית, את מקצועית מאוד וחשוב מכך את יודעת לנהל ולהוביל את הלקוחות שלך למקום בו הצלחנו לנהל שיח בצורה נכונה. ידעת להעביר לנו מסרים בצורה מדהימה.

למדנו על הרגשות שלנו וכיצד לדבר עליהם. למדנו על עצמנו דברים חשובים והאחד על השניה. למדנו איך להתייחס האחד לשניה ואיך לשפר את עצמנו באופן אישי. למדנו להקשיב זה לזה מתוך המקום של השני ולנסות להבין את ההיגיון של השני.

את מקסימה, נעימה וחכמה. כייף ללמוד ממך. אין ספק שבזוגיות הבאה שלנו אנחנו נגיע אליך עם בני הזוג שלנו כדי לדעת להתנהל בצורה נכונה.

תודה רבה לך על העזרה.

ייעוץ פרטני:

הלית, לא יכולתי לבקש לי יועצת טובה ממך. את נעימה וקשובה, יש בך משהו מרגיע ומנחם ובכל שיחה עמך יצאתי מחוזקת ועם הרבה חומר למחשבה.

שיטת הטיפול היתה לי טובה, בדרכך הרכה והנעימה ומאידך לא מוותרת. כשנתת לי את המראה מול הפנים ההתמודדות היתה קשה. למדתי להעריך את עצמי, להסתכל על שני הצדדים של המטבע, ללמוד מהעבר ולקבל אותו, לחשוב בהיגיון, לזהות דפוסי התנהגות שלא טובים לי ולסלק מחשבות שלא טובות לי.  בהתחלה צד אחד שלי מנע ממני מלבוא כי פחדתי לפתוח את הדברים שלוו עם הרבה כאב ובכי, אך צד חזק מזה היה להתמודד וללמוד דרכך על עצמי ובעיקר על הזוגיות שהיתה לי, לדעת מה היה נכון ומה פחות ומה לחפש בעתיד. עכשיו אני יוצאת ממך עם חיוך על הפנים ולא בכי, מחוזקת מתמיד עם ראש על הכתפיים, יודעת מה אני שווה ומה אני רוצה בחיים בכלל ובפרט בזוגיות.

תודה לך על הכל, נהניתי ובעיקר למדתי מכל מפגש אתך.

המלצות מהמרתון (בינג') להעצמת הזוגיות: 

הלית מנחה מקצועית ושופעת ידע, ויחד עם זאת מאוד צנועה. היא הביאה המון דוגמאות מהחיים, דפי עבודה שהוכנו מראש וממש הרגשנו השקעה גדולה בתהליך מצד המנחה.

הרגשנו שהלית מבינה, בעלת ידע וקשיבות רבה אלינו. היא נתנה תשובה לכל שאלה בצורה מתאימה ומספקת והיא מאוד סבלנית. 

היומיים הרצופים מאוד התאימו לנו כי רצינו לעשות משהו רציף ומאומץ להכרה עמוקה את עצמנו והזוגיות שלנו. 

חוויה שעוזרת באופן משמעותי ביותר להפיח חיים במערכת יחסים שבריריים. ההשקעה שווה את משקלה בזהב.

המרתון החזיר לי אופטימיות ותחושת שמחה וסיפוק בזוגיות שלי. למדתי שפה חדשה לשיח זוגי, למדתי על בן הזוג שלי, למדתי על עצמי ואני מודה להלית על המקום הבטוח שאפשר את כל זה. 

ביומיים מרוכזים הלית העניקה לנו כלים חשובים לשנים רבות, אמר הבעל.
ואשתו הוסיפה: הלית היקרה, תודה על יומיים שבהם היית איתנו, אימנת אותנו לראות (שוב) את הזוגיות שלנו, לתת לה את המקום, הזמן והחמלה שהיא זקוקה להם. 
הכל נעשה באנרגיות טובות, באווירה נעימה ובטוחה ועם זאת שאיננה מתפשרת על דיוק. היה נפלא, תודה רבה! 

המרתון יוצר אי, שבו מה שחשוב הוא הזוגיות, ולכן הוא מאפשר התבוננות והעמקה בה.
הגענו למרתון כשהזוגיות שלנו במצב מאוד שביר וקיבלנו כלים שיעזרו מאוד לתקן את המצב. 

הלית מאוד מקצועית, נעימה, "אנושית" ובעיקר משרה ומעניקה תחושה של "חלל בטוח". החדות וההבנה שלה את האנשים מובילה לתהליך מאוד ממוקד, יעיל ויחד עם זאת נעים, מקבל ומכיל. 
החיבור האישי למטפל כל-כך חשוב בתהליך עמוק ורגיש ופגיע זה, ואני באמת מאמינה שלהלית יש את היכולת לגרום למטופל להיפתח ולרצות לעשות את התהליך All in…
בנוסף, ההנחיה שלה מאוד ממוקדת ויעילה.

יומיים של מרתון הביאו אותי לתפישה חדשה לעצמי ולזוגיות. הבנתי והפנמתי רגשות, מחשבות ופיתחתי הקשבה פנימית וחיצונית יעילה. 
רכשתי כלים לחיים וליומיום שיכולים לשרת אותי מחוץ לזוגיות. ממליצה בחום על החוויה הזאת לכל זוג או לכל אדם בפני עצמו. 
הלית חייכנית ונעימה ויוצרת הרגשה של בית, חמימות והכלה. היא מכבדת ומעבירה את החומר בצורה מעניינת ואיכותית. הלית מקצועית ויוצרת תחושת ביטחון. 

רובנו חושבים שדיאלוג זה להגיד את הדברים, אבל דיאלוג הוא גם היכולת לשמוע את הדברים הנאמרים – זה מה שאני לקחתי מהמרתון. מצליחים לראות דרך המרתון את נקודות האור לעתיד משותף ולהביא אופטימיות למערכת היחסים. 

לכל מי שמהסס – מומלץ בחום, אפשר רק להרוויח. ניהול הסדנא באופן חיובי, ניהול הדיאלוגים באופן מקצועי ונעים מאפשר לנהל את הקשיים ביום יום באופן חיובי ולא שלילי – שיטת האימאגו מדהימה. 

הגענו למרתון לאחר ניסיונות שלא צלחו בעזרת מספר מטפלים. הגענו סקפטיים ולא בטוחים. המרתון היה מקצועי ויצר כבר במהלך היומיים שינוי משמעותי. נתן לנו כלים רבים להמשך הדרך. יצאנו בתחושה טובה ובאופטימיות רבה. הלית, הפתיחות שלך, מאור הפנים שלך, ההכלה והנעימות שלך הפכו את הימים לנעימים ומרגשים מעבר לעזרה הרבה ולכלים הרבים שקיבלנו להמשך הדרך. תודה רבה לך.

הלית, תודה לך על החמימות, המיקוד, האמפתיה והמקצועיות. רואים שיש בך אהבה לתחום הזה ושאת פועלת מתוך אנרגיות טובות ורצון להעניק הצלחה לזוג שמגיע אליך. את לגמרי שם בידע, במקצועיות וביעילות. 
המרתון היה מדויק וממוקד.

הלית, תודה לך על החמימות, המיקוד, האמפתיה והמקצועיות. רואים שיש בך אהבה לתחום הזה ושאת פועלת מתוך אנרגיות טובות ורצון להעניק הצלחה לזוג שמגיע אליך. את לגמרי שם בידע, במקצועיות וביעילות. 
המרתון היה מדויק וממוקד.

הלית, כאילו שמעת אותי מבפנים ועזרת לי לדבר היכן שהתקשיתי. מה שלא הצלחתי להסביר אפילו לעצמי, הדרכת אותי להגיע לכך בסבלנות ודייקנות.
שיטת האימאגו פותחת את הלב של בני הזוג ועוזרת לכל אחד להבין את עצמו כאדם וכבן זוג. 
השיטה פותחת ערוצי הבנה ותקשורת גם לזוגות ותיקים ומנוסים, עם כלים פרקטיים ליישום מהיר. 

מרתון הזוגיות אצל הלית היה עמוק, משמעותי ואינטנסיבי ועם זאת, מאוד נעים. סדר היום והסביבה הנעימה הפכו את החוויה לעוצמתית אך לא מעיקה או מתישה מדי. 
הפורמט של למידה ותרגול במשך יומיים מוצפי רגשות משאיר חשק עז ומניע לפעולה ולשינוי. 
עצם החוויה המשותפת הזאת, של התנתקות ליומיים מכל מסגרותינו השונות ופוקוס חזק על הזוגיות שלנו היא בפני עצמה אמירה חשובה, ובסדנה קיבלנו הרבה כלים עוצמתיים לעבודה. 

המלצות מהרצאות:

הלית היקרה, הייתי בהרצאה שלך לפני יותר משנה ואני עד היום זוכרת אותה ואת הטיפים הנהדרים שלקחתי לחיי הזוגיות שלי. את מנחה רהוטה, סוחפת, מלאת ידע וכלים פרקטיים. היה שווה בהחלט ואת מומלצת ביותר! תודה לך! 

את מקסימה, אנרגטית, הרצאתך היתה מעניינת, מלמדת ונוצר דיאלוג עם הקהל. שאלתי את האנשים בצאתם מהאולם, הם נהנו ואמרו שבהחלט יאמצו את עצותיך.

תודה לך על הערב הנעים.

בעלי ואני מודים לך מאוד, פתחת לנו תובנות חדשות על יחסים בינאישיים, ילדים ובכלל, ואני גאה להגיד שאני כבר מיישמת את הטיפים שלמדתי.

הייתי בהרצאה של הלית, היה מרתק! הלית קלילה, מסקרנת ומעניינת, יודעת המון על זוגיות ונתנה לנו המון טיפים מקסימים לזוגיות מוצלחת. היה ערב כייפי!

הלית, ריגשת אותי אתמול בהרצאה – תודה מקרב לב. נגעת בנקודות בהן הייתי על סף דמעות. באוטו הן כבר ירדו

בכל הזדמנות אני מגיעה להרצאות שלך. לאחרונה, השתתפתי גם בהרצאה על המיניות ומאוד נהניתי. 
את אשה מוארת, אנרגטית, אוהבת ומחוברת לשליחות שלך, מלאת כריזמה, סוחפת, רגישה ובעלת ידע, רעיונות וטיפים פרקטיים לזוגיות מטופחת. לא חייבים להגיע למשבר כדי להגיע אליך, יש לך המון מה לתרום לכל זוג. 

אני מודה לאשתי שהכריחה אותי להגיע ושמח להגיד שהופתעתי מאוד! הרבה זמן לא הייתי בהרצאה מקיפה ויעילה שכזו. נתת לנו כלים רבים שיעזרו לנו להבין האחד את השניה ובעיקר אני שמח שאשתי סוף סוף תבין אותי.

תודה רבה לך על ערב חווייתי, מצחיק ומעשיר. נהנינו מאוד ומקווים להרצאות נוספות בהמשך

הלית היקרה, נהניתי מאוד מההרצאה שלך אתמול. היא פתחה לי את הראש ושינתה לי לגמרי נקודות חשיבה. כמו שהרבה זוגות הולכים להדרכת הורים כך אני חושבת שצריך ללכת ולרענן את הזוגיות ולצמוח יחד. ממליצה בחום

האמת שבאנו למרות שהזוגיות שלנו הכי טובה שיש וחזרנו הביתה עם הרבה מאוד תובנות לשיפור – תודה גדולה!

השתתפתי בשנה האחרונה בשתי הרצאות שהעברת. מאוד נהניתי בשתיהן. יש לך פרזנטציה מצוינת: את נעימה, משרה אוירה טובה, בעלת חוש הומור ומאוד מעניינת. ההרצאות היו בנויות מצוין לטעמי, הן ויזואלית והן מבחינה דידקטית/לוגית וכאמור העברת אותן בצורה מעניינת, עם דוגמאות רלוונטיות וברגישות רבה. התרשמתי מאוד מהידע הרב שיש לך בתחומך ומהאהבה שלך לעיסוק. ממליצה בחום להגיע אליך להרצאות או ייעוץ.

המלצות מהמפגש הרומנטי "שעתיים בשניים – להתאהב מחדש": 

לא האמנו שבשעתיים תחזירי אותנו למקום הקסום אותו שכחנו.
לא האמנתי לשמוע את הדברים האלו מבן הזוג והתרגשתי ממש. היה שווה כל רגע ובעיקר כדי להבין שיש בינינו המון טוב.

ממליצים בחום! הלית היא מטפלת זוגית בגישה אחרת. באנו לשעתיים שונים וקצרים, ויצאנו עם תובנות שאלמלא המפגש לא היינו מגלים. תודה רבה לך הלית 

הלית, המפגש עבורנו היה מעולה. הרגשנו שזה הצליח להחזיר אותנו אחורה ולהעריך את כל מה שטוב בינינו. התקשורת שלנו טובה יותר וגם הכימיה והמשיכה השתפרו מאוד. 
אנחנו ממש מרוצים שהגענו אליך, זה בהחלט עשה את העבודה. תודה רבה לך. 

הלית היקרה, התרשמנו מאוד מהמפגש החווייתי שעברנו. היה מרגש ומחדש והרגשנו ניעור קל ומרענן  לזוגיות ובעיקר המסקנה בסיום, שצריך לעבוד על הזוגיות יותר!
תודה רבה על החוויה ואנחנו ממשיכים להביע הערכות ונהנים מהתקשורת וההומור שנוצר. 

"התיישבנו מעט חוששים, אבל מהר מאוד כל החששות התפוגגו והרומנטיקה הציפה אותנו. ישבנו ולמדנו לתקשר בשיטת ה'אימאגו' הנהדרת, תוך שאנו מעלים זיכרונות מתוקים מתחילת הקשר שלנו ומציפים מחדש את ההתאהבות שלנו.

היו שם דמעות, היו שם חיוכים, אחיזות ידיים ומבטים עמוקים. זמן איכות זוגי שלא יסולא בפז!!!

יצאנו משם רכובים על עננה ועד עכשיו אני מרגישה את ההשפעה על שנינו! גם בגלל ההתאהבות מחדש שהכניסה לחיינו רוח שינוי לטובה, וגם בגלל הכלים הראשוניים שרכשנו לתקשורת טובה יותר"

המלצות מקוראי הניולזטרים שלי:

הי הלית, אני נהנית לקרוא את התכנים שלך כי אני מרגישה שם מובנת. כאילו הדברים כתובים עלי , לפחות בחלקם. מורכבות הזוגיות באה לידי ביטוי בכתיבה שלך וגם ההמלצות, הטיפים והתובנות שאני לוקחת כל שבוע. תודה רבה לך והמשך הצלחה 

מוי לייק, נהנית מאוד לקרוא את המאמרים השבועיים שלך ובחלקם מיישמת.

תודה על המיילים שלך, ועל הסרטונים, אני עוקבת ונהנית מכל רגע. אני לומדת ממך, וכאחת שנמצאת כרגע בלימודי המאסטר ל-NLP, התכנים שלך מאוד רלוונטים ומעשירים אותי.
נכחתי גם בהרצאה שלך ומאז שמרתי את פרטייך לכל מי שזיהיתי אצלו צורך בטיפולים זוגיות, פרק ב' וכו'.  

מזה זמן מה שאני קוראת ועוקבת בשקיקה אחר הפוסטים, המאמרים והמידע המקצועי שלך הלית ונהנית מאוד מהתוכן הנדיב שאת מרעיפה עלינו בנושא הזוגיות. תודה רבה לך. 

בוקר טוב לך, לפרגן צריך גם לך… אני תמיד נהנית לקרוא את המסרים שלך. שמחה שהצטרפתי. חלקם הגדול נוגעים לקשיים האישיים שלי ומלאים עצות. יישר כח.

הלית היקרה, תודה לך על מידע כל-כך חיוני, נגיש, זמין ומעצים… התחלתי לנהל יומן מהמידע שלך ולקרוא אותו בכל בוקר. בשבילי זה כמו יוגה לגוף ולנפש.
אני משננת את הטיפים שלך ואת עצות הזהב וביום אחד בהיר, בלי לשים לב, בעלי בירך אותי על השינויים שנעשו במערכת הנישואים שלנו.
קראתי, כתבתי ותרגלתי את הנקודות החשובות שקיבלתי ממך בניוזלטר. זה הפך לשגרה, דרך חיים. הרגל.
למדתי את החשיבות של שינוי גישה ויישמתי אותה. שימחת אותי ואת בעלי כפליים. 

אני ממליצה לכולם לקרוא וליישם את העצות שלך כי זה באמת הופך להיות דרך חיים בריאה, מחזקת ומאושרת לשני הצדדים

  רוצים להציל את הזוגיות שלכם ולעשות שינוי אמיתי?

  השאירו כאן פרטים או התקשרו

  054-9455660 - מה שנוח לכם

  רוצים להציל את הזוגיות שלכם ולעשות שינוי אמיתי?

  השאירו כאן פרטים או התקשרו

  054-9455660 - מה שנוח לכם

   דילוג לתוכן